SZKOLENIA

M-NAILS to również miejsce gdzie możesz posiąść wiedzę z zakresu stylizacji paznokci.

W naszej ofercie znajdziesz szkolenia z zakresu stylizacji paznokci metodą żelową i akrylową, manicure hybrydowego i klasycznego, nail art, zastosowania rapidografu, icon nail design oraz rekonstrukcji paznokci obgryzionych. Masz również możliwość odbycia szkolenia, które sama zaprojektujesz - jeśli chcesz przećwiczyć konkretną umiejętność to właśnie wybór dla Ciebie.

Na naszych szkoleniach spotkasz się zawsze z aktualnymi trendami i bedziesz ćwiczyć na bazie najlepszych technik stylizacji paznokci.

Szkolenia prowadzone są w trybie indywidualnym lub w grupie 2-4 osób, według najnowszych metod nauczania, co daje najlepszą efektywność. Zapewniamy niezależną kadrę instruktorską, składającą się z osób mających długoletnie doświadczenie w stylizacji paznokci, jak również w prowadzeniu własnego salonu. Nasze instruktorki, to czynne stylistki, które oprócz wiedzy na temat stylizacji paznokci będą w stanie przekazać Ci wiele wskazówek praktycznych.

Na naszych szkoleniach zapewniamy Ci dostęp do najlepszych materiałów i produktów na rynku.

Ze szkolenia wyjdziesz z nowymi umiejętnościami w ręku i z know-how jakie w M-NAILS przekazujemy od lat.

Wszystkie szkolenia prowadzone są w salonie M-NAILS przy ul. Towarowa 41/211 w Poznaniu. Zapraszamy!

Wszystkie aktualnie zaplanowane warsztaty tematyczne znajdziesz tutaj

Aktualne terminarze szkoleń dla poszczególnych miast udostępniamy tutaj.

Jeśli nie znajdziesz terminu szkolenia, który by Ci opdpowiadał napisz maila na adres kontakt@m-nails.pl.

W mailu zawrzyj informacje jakie szkolenie Cię interesuje oraz jakie są możliwe terminy odbycia szkolenia, tak żebyśmy mogli zaproponować inną datę. Szczegółowe informacje na temat szkoleń znajdziesz w linkach poniżej.
Wszelkie informacje otrzymasz również telefonicznie.
Zapisy i ustalenia terminu szkolenia odbywają się wyłącznie mailowo.

Szczegółowe informacje na temat programu szkolenia, ceny i czasu trwania:

UV GEL SYSTEM
ACRYLIC SYSTEM
ICON NAIL DESIGN
NAIL ART
RAPIDOGRAF
MANICURE HYBRYDOWY
MANICURE
TWOJE WŁASNE SZKOLENIE

Ponieważ kursantki pracują na swoich paznokciach, konieczne jest zdjęcie żelu, akrylu lub lakieru hybrydowego przed kursem UV GEL SYSTEM, ACRYLIC SYSTEM, MANICURE HYBRYDOWY i MANICURE.

Dane do dokonywania wpłat:
mBank
96 1140 2004 0000 3602 4744 7960
Małgorzata Boral

UWAGA!
W celu ustalenia terminu kursu prosimy o kontakt mailowy kontakt@m-nails.pl. Potwierdzeniem uczestnictwa w szkoleniu jest wpłata zadatku 50% kwoty szkolenia, w ciągu 3 dni od otrzymania ostatecznego potwierdzenia terminu szkolenia. Brak wpłaty wiąże się z odwołaniem terminu szkolenia oraz brakiem możliwości rezerwacji tego terminu ponownie.

DODATKOWE INFORMACJE
Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat programu szkoleń przejdź do zakładki danego szkolenia w menu. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat szkoleń znajdziesz tutaj.