PRACA

M-NAILS to aktywnie rozwijające się miejsce, gdzie znajdziesz ambitnych, pracowitych i pogodnych ludzi. Jeśli masz niecodzienne pomysły, nastawiasz się na ciągły rozwój i szukasz pracy, gdzie będziesz w otoczeniu profesjonalistów z branży, na pewno znajdziesz swoje miejsce w M-NAILS.

W naszej firmie wyróżniamy trzy piony działalności:

  • SALON M-NAILS - profesjonalny salon stylizacji paznokci, w którym naszym głównym celem jest tworzenie pięknych stylizacji na paznokciach naszych klientek. W naszym salonie wykonujemy wyłącznie usługi z zakresu stylizacji paznokci dłoni i stóp. Dzięki specjalizacji jesteśmy w stanie zaproponować usługi na najwyższym poziomie. Charakteryzuje nas profesjonalne i szczegółowe podejście do wykonywanej pracy w połączeniu z przyjazną i pogodną atmosferą. Chcemy, aby po wyjściu z salonu wszyscy czuli się wyjątkowo.

  • SZKOLENIA - M-NAILS to również miejsce gdzie możesz posiąść wiedzę z zakresu stylizacji paznokci. W swojej ofercie posiadamy pełną gamę szkoleń - od zajęć dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z stylizacją paznokci do szkoleń doskonalących dla profesjonalistek, które pod okiem najlepszych Instruktorów, chcą szlifować swoje umiejętności. To w M-NAILS zapoczątkowano sezonowe warsztaty, które na stałe weszły do naszego programu szkoleń. Nasi Instruktorzy, to stylistki z wieloletnim doświadczeniem, które są czynne w zawodzie. Oprócz wiedzy teoretycznej i praktyki, są w stanie przekazać wiele cennych rad, które w codziennej pracy stylistki są na wagę złota.

  • SKLEP M-NAILS - hurtownia kosmetyczna z zaopatrzeniem dla salonów stylizacji paznokci. Wszystko co potrzebne w jednym miejscu. Jako Oficjalny Dystrybutor posiadamy w swojej ofercie pełną gamę produktów marki Perfect Beauty, jak również bardzo korzystną ofertę Swarovski Crystals oraz wszelkich urządzeń potrzebnych do wyposażenia salonu: lampy UV, frezarki, meble. Tworzymy nowowczesny sklep z bardzo aktualnym asortymentem.


  • Tworzymy zespół pogodnych i ambitnych ludzi. Dołącz do NAS!

Aktualnie prowadzone rekrutacje:

Stylistka paznokci - POZNAŃ

Rekrutacja otwarta

Prosimy o wysyłanie aplikacji zawierających list motywacyjny na adres: praca@m-nails.pl.